Betöltés...

Sorozat figyelő naptár a sorozatokhoz

Magyar TV műsor sorozatokhoz

Adatok: WaterWave. Az időpontok eléréshez kattints az egyik dátum fejlécre.
2022.05.22 vasárnap
Family Guy 00:00 Comedy Central
Az ifjú Sheldon 00:05 Comedy Central Family
Dallas 00:05 Jocky TV A pók hálójában
Az erényes Gemstone-ék 00:15 HBO 3
A fehér királyné 00:15 Epic Drama HD A hatalom ára
Temple 00:20 ATV Spirit
A Tanár 00:25 Cool TV
South Park 00:25 Comedy Central
Autókereskedők 00:30 Discovery Turbo Xtra 1972-es Lancia Fulvia
Heartland 00:45 Viasat 2 A hazaút
Fehér hó 00:50 HBO 2
Az erényes Gemstone-ék 00:50 HBO 3
South Park 00:55 Comedy Central
Elveszett lány 01:10 AXN
Walker, a texasi kopó 01:10 Jocky TV Robbantás
Autókereskedők 01:15 Discovery Turbo Xtra 1972-es Datsun 510
Az élet dicsérete 01:15 Epic Drama HD Tricki trükkös esete
South Park 01:25 Comedy Central
Bűbájos boszorkák 01:30 Story4 Veszélyben Ámor
Binny és a szellem 01:45 Disney Channel
Heartland 01:45 Viasat 2 Merész ugrás
South Park 01:55 Comedy Central
SpongyaBob Kockanadrág 02:00 Nickelodeon Rájadög visszatér / Ha Larry a főnök
A mentalista 02:00 Sorozat+ A zöldhasú
Az élet dicsérete 02:05 Epic Drama HD Minden jó
Binny és a szellem 02:10 Disney Channel
Elveszett lány 02:10 AXN
Walker, a texasi kopó 02:10 Jocky TV Titkos fedezet
Öt 02:15 ATV
South Park 02:15 Comedy Central
Bűbájos boszorkák 02:20 Story4 Gyerek a háznál
SpongyaBob Kockanadrág 02:20 Nickelodeon Fotózni tilos! / Betetőzve
A sötétség titkai 02:30 Viasat Film Kipp-kopp, ki kopog?
Ausztrál mesterszakács 02:30 Viasat 2
Evermoor titkai 02:35 Disney Channel
SpongyaBob Kockanadrág 02:55 Comedy Central Family Születésnap / Karate-sziget
Evermoor titkai 02:55 Disney Channel
Gyilkos számok 02:55 Jocky TV Az első gyilkosság
A mentalista 03:00 Sorozat+ Fehér vonalak
A rezidens 03:15 TV2 Egy esküvő, egy temetés
A Tanár 03:25 Cool TV
SpongyaBob Kockanadrág 03:25 Comedy Central Family Vadnak született / Barát vagy ellenség?
Oltári csajok 03:30 RTLII
Gyilkos számok 03:40 Jocky TV Ok és okozat
SpongyaBob Kockanadrág 03:45 Comedy Central Family Rózsaszín enyveskezű / Mini Tunyacsáp
Miss Fisher rejtélyes esetei 03:45 Epic Drama HD Gyilkosság és mozzarella
A rezidens 03:55 TV2 Mina kenguru bírósága
SpongyaBob Kockanadrág 04:05 Comedy Central Family A legjobb nap / Rágógumi ajándékba
Elfeledve 04:10 VIASAT3
Gyilkos számok 04:25 Jocky TV Vektor
Top Gear 04:25 VIASAT6
Tűzben edzett 04:30 HISTORY A fegyveres erők küzdelme - döntő
Oltári csajok 04:30 RTLII
SpongyaBob Kockanadrág 04:35 Comedy Central Family Barát vagy ellenség
Miss Fisher rejtélyes esetei 04:45 Epic Drama HD Vér és pénz
Elfeledve 04:55 VIASAT3
Autókereskedők 05:00 Discovery Channel Az 1970-es International Scout
SpongyaBob Kockanadrág 05:00 Comedy Central Family Az igazi szakács / Éjszakai fények
Superstore - Az agyament műszak 05:00 Prime A fizetés
Binny és a szellem 05:10 Disney Channel
Egy rém rendes család 05:10 Jocky TV Al a zsaroló
Topmodell leszek! 05:20 FEM3
Autókereskedők 05:20 Discovery Turbo Xtra 1987-es Porsche 924
SpongyaBob Kockanadrág 05:25 Comedy Central Family Ébresztő / Várakozás / Gombafertőzés
Hawaii Five-0 05:25 Prime
Binny és a szellem 05:30 Disney Channel
Jóbarátok 05:35 VIASAT3 Las Vegas-ban - 2. rész
Frankie Drake rejtélyek 05:40 Epic Drama HD Hegedű-történelem
Columbo 06:00 LifeTV Váltságdíj egy halottért
Autókereskedők 06:00 Discovery Channel 1995 Ford Escort RS Cosworth
Életre ítélve 06:00 Viasat Film
SpongyaBob Kockanadrág 06:00 Comedy Central Family Kémek / Vezetési ismeretek / Jó öreg hogyishívják
Egy kapcsolat szabályai 06:00 Comedy Central A suttyók visszavágnak
Robin Hood 06:00 Cinemax
Ausztrál mesterszakács 06:00 Viasat 2
Autókereskedők 06:05 Discovery Turbo Xtra 1969-es Opel GT 1900
Topmodell leszek! 06:10 FEM3
Jóbarátok 06:10 VIASAT3 Vegas után
NCIS: Los Angeles 06:15 AXN Esedékes
Parányi varázslat 06:15 Story4 A mandala
Dr. Blake 06:20 TV4 Ha szorít a cipő
Shark - Törvényszéki ragadozó 06:20 Prime Bíró-bírálat
Dallas 06:25 Jocky TV A dolgok nem mennek túl jól Southforkban
Frankie Drake rejtélyek 06:25 Epic Drama HD Napos lelkiállapot
Különben dühbe jövök 06:30 Cool TV Aranyeső
Garfield és barátai 06:30 TV2 A falánk páfrány / Valamit valamiért / A kis, fekete notesz
SpongyaBob Kockanadrág 06:30 Comedy Central Family Új albérlet / Lehetőségek
Egy kapcsolat szabályai 06:30 Comedy Central
Bébi úr újra munkában 06:30 Minimax Plüssbigyó
A Simpson család 06:30 VIASAT6
Jóbarátok 06:40 VIASAT3 Ross megöleli Rachelt
Maigret 06:45 Sorozat+ Maigret és a gyerekkori barát
Thomas, a gőzmozdony 06:55 JimJam
A Simpson család 06:55 VIASAT6
Autókereskedők 07:00 Discovery Channel
SpongyaBob Kockanadrág 07:00 Comedy Central Family Hullámvasút / Felújítás
Egy kapcsolat szabályai 07:00 Comedy Central
Ausztrál mesterszakács 07:00 Viasat 2
Thomas, a gőzmozdony 07:06 JimJam
Jóbarátok 07:10 VIASAT3 Ross nem intézkedik
NCIS: Los Angeles 07:10 AXN A szerelem öl
Parányi varázslat 07:15 Story4 Az álom
Shark - Törvényszéki ragadozó 07:20 Prime Vak bizalom
Különben dühbe jövök 07:25 Cool TV Üdv a dzsungelben!
A dadus 07:30 RTL+
Dr. Blake 07:30 TV4 Rejtély a tébolydában
SpongyaBob Kockanadrág 07:30 Comedy Central Family Herkentyűburger szerelem / Az új Tunyacsáp
Egy kapcsolat szabályai 07:30 Comedy Central
Dallas 07:30 Jocky TV Az utolsó utáni csepp
A Simpson család 07:30 VIASAT6
Jóbarátok 07:35 VIASAT3 Joey elveszti a biztosítását
SpongyaBob Kockanadrág 07:50 Nickelodeon Ananász invázió / Salsa Imbecilicus
A Lármás család 07:55 Nicktoons Energiák - a Casagrande-házban / Helyezkedés - a Casagrande-házban
A Simpson család 07:55 VIASAT6
A dadus 08:00 RTL+
SpongyaBob Kockanadrág 08:00 Comedy Central Family Pénz beszél / Spongyabob és a herkentyűsütő küzdelme / A táncverseny
Egy kapcsolat szabályai 08:00 Comedy Central
Agymenők 08:05 VIASAT3
A mentalista 08:20 Cool TV Égő emlék
SpongyaBob Kockanadrág 08:20 Nickelodeon Plankton nyugdíjba megy / Szigony gondok
A Lármás család 08:25 Nicktoons Fellépés a Casagrande házban / Csínytevők háborúja a Casagrande házban
A dadus 08:30 RTL+
SpongyaBob Kockanadrág 08:30 Comedy Central Family Rozsdás spongya / Patrick nótája
Dallas 08:35 Jocky TV Az égő ház
SpongyaBob Kockanadrág 08:45 Nickelodeon Mini Spongya / Sport
Maigret 08:45 Sorozat+ Maigret aggályai
Tűzben edzett 08:50 HISTORY Szaladin legendás kardja
A Lármás család 08:55 Nicktoons Hol bolt, hol nem bolt - a Casagrande-házban
A dadus 09:00 RTL+
SpongyaBob Kockanadrág 09:05 Nickelodeon A szökés / Talált tárgyak
A mentalista 09:20 Cool TV Vérdíj
A Casagrande család 09:20 Nicktoons Üzleti terv
A dadus 09:30 RTL+
SpongyaBob Kockanadrág 09:35 Nickelodeon Őfelsége, Plankton
Top Gear 09:35 VIASAT6
Váratlan utazás 09:40 Jocky TV Felix és Blackie
Tűzben edzett 09:45 HISTORY Nindzsa kard
A Casagrande család 09:50 Nicktoons A nagy buli
Britannia 10:00 Spiler TV w20
Baywatch 10:00 RTL+ Visszaszámlálás
A Lármás család 10:00 Nickelodeon Kiszámít hatóság / A cél szentesíti az eszközt
A mentalista 10:05 AXN A vörös ruhás nő
Parányi varázslat 10:10 Story4 A festmény
Glades - Tengerparti gyilkosságok 10:15 Prime Kincsvadászat
Miss Fisher rejtélyes esetei 10:15 Epic Drama HD Gyilkosság és a hajadon
Peppa malac 10:25 Nick Jr. Utazás a holdra
A Lármás család 10:25 Nickelodeon Egy kivételes apa / Egyszer hopp, másszor kopp
Peppa malac 10:30 Nick Jr. Nagypapa a játszótéren
Rejtélyek városkája 10:30 Disney Channel
Peppa malac 10:35 Nick Jr. A kívánságkút
Peppa malac 10:45 Nick Jr. Gazella néni búcsúpartija
Batwoman 10:45 HBO 3
Váratlan utazás 10:45 Jocky TV Új szemlélet
Peppa malac 10:50 Nick Jr. Sármalacok
Peppa malac 10:55 Nick Jr. Dinó bácsi elveszett
SpongyaBob Kockanadrág 10:55 Nicktoons Cápák és szépiák / Utángyártott Bob
Az újonc 10:55 Viasat 2
A Lármás család 10:55 Nickelodeon Élet a Casagrande házban
Peppa malac 11:00 Nick Jr. Osztálykirándulás
Baywatch 11:00 RTL+ Szörfverseny
DTK: Elviszlek magammal 11:00 Spektrum Home
Az ifjú Sheldon 11:00 Comedy Central
Levél a királynak 11:00 Filmbox Premium
Rejtélyek városkája 11:00 Disney Channel
A mentalista 11:00 AXN Vértestvérek
Bébi úr újra munkában 11:00 Minimax Játszd újra, Tim
Hazudj, ha tudsz! 11:10 Prime Kéz kezet mos
Parányi varázslat 11:10 Story4 A csokoládék
Miss Fisher rejtélyes esetei 11:10 Epic Drama HD Gyilkosság és mozzarella
Medvetesók 11:20 Cartoon Network Képzeletbeli barát
A Casagrande család 11:20 Nickelodeon Mexikói átalakítás / Vonatra fel!
SpongyaBob Kockanadrág 11:25 Nicktoons Eladva! / Plankton forgandó
Az ifjú Sheldon 11:30 Comedy Central
Híd és alagút 11:30 HBO 3
Medvetesók 11:30 Cartoon Network Fogszabályzó
Bébi úr újra munkában 11:30 Minimax
Medvetesók 11:45 Cartoon Network Alagutak
Váratlan utazás 11:50 Jocky TV \
A Casagrande család 11:50 Nickelodeon Üzleti terv / A nagy buli
SpongyaBob Kockanadrág 11:55 Nicktoons SpongyaBob nadrágja
Medvetesók 11:55 Cartoon Network Jon
Az újonc 11:55 Viasat 2
Thomas, a gőzmozdony 12:00 JimJam
Az ifjú Sheldon 12:00 Comedy Central
Jobb idők 12:00 HBO 3
A mentalista 12:00 AXN Red John árnyéka
Halálos iramban - Kémfutam 12:00 Minimax
SpongyaBob Kockanadrág 12:10 Nicktoons Az ajándék automata / Jó szomszédok
Hazudj, ha tudsz! 12:10 Prime A gyanú árnyéka
Miss Fisher rejtélyes esetei 12:10 Epic Drama HD Vér és pénz
Thomas, a gőzmozdony 12:11 JimJam
A Thunderman család 12:15 Nickelodeon Maximális bűnmegelőzés
Jobb idők 12:25 HBO 3
Az ifjú Sheldon 12:30 Comedy Central
Jurassic World: Krétakori tábor 12:30 Minimax
SpongyaBob Kockanadrág 12:35 Nicktoons Folt visszatér
A Séf meg a többiek 12:40 RTL Klub
Autókereskedők 12:40 Discovery Turbo Xtra 1972-es Lancia Fulvia
A Thunderman család 12:45 Nickelodeon Házassági felfordulás
Jobb idők 12:50 HBO 3
Outlander - Az idegen 12:50 Viasat 2
A mentalista 12:55 AXN Vörös gyöngy
A hegyi doktor újra rendel 12:55 Jocky TV A másik asszony - 1. rész
Az ifjú Sheldon 13:00 Comedy Central
Ősi idegenek 13:00 OzoneTV
Miss Fisher rejtélyes esetei 13:05 Epic Drama HD Halál és hisztéria
A Thunderman család 13:10 Nickelodeon Lelépő fellépő
Vadócok 13:10 Cartoon Network Nagy Csipesz
Hazudj, ha tudsz! 13:10 Prime Szerelem mindhalálig
Vadócok 13:20 Cartoon Network A srác 3030-ból
Jóbarátok 13:20 VIASAT6
Agymenők 13:25 Comedy Central
Zöld Lámpás 13:25 HBO 2
Autókereskedők 13:25 Discovery Turbo Xtra 1972-es Datsun 510
A kertész kertje 13:30 Spektrum Home
Vadócok 13:40 Cartoon Network Erős öklök
Veszélyes Henry 13:40 Nickelodeon Csipsz galiba
Agymenők 13:50 Comedy Central
A Lármás család 13:50 Nicktoons A munkáért meg kell dolgozni / Kutyavilág
Vadócok 13:50 Cartoon Network A kocsiverseny
Malory Towers 13:50 Kiwi TV A lökés
Jóbarátok 13:50 VIASAT6
A hegyi doktor újra rendel 13:55 Jocky TV A másik asszony - 2. rész
A Goldberg család 14:00 Comedy Central Family
Ősi idegenek 14:00 OzoneTV
Outlander - Az idegen 14:00 Viasat 2
Miss Fisher rejtélyes esetei 14:00 Epic Drama HD Halál a hotelben
Cobra 11 14:10 RTL+ Az idő szorításában
Agymenők 14:10 Comedy Central
Veszélyes Henry 14:10 Nickelodeon Rablás a Cukorkirálynál
Kamureg 14:15 MTV Hungary
A Lármás család 14:15 Nicktoons Siralmas hiba / Főnökök gyöngye
Jóbarátok 14:20 VIASAT6
Ősi idegenek 14:25 HISTORY Űrutazók
A Goldberg család 14:30 Comedy Central Family
Békaland 14:30 Disney Channel
Veszélyes Henry 14:35 Nickelodeon \
Agymenők 14:40 Comedy Central
Brokenwood titkai 14:40 Galaxy4 A fekete özvegyember
A kertész kertje 14:45 Spektrum Home
A Lármás család 14:45 Nicktoons Tapodtat se nélkülem! / Sütnivaló nélkül nem megy
Jóbarátok 14:50 VIASAT6
Knight Rider 14:55 Jocky TV Egy túlélő lélek
Kamureg 15:00 MTV Hungary
A Goldberg család 15:00 Comedy Central Family
Békaland 15:00 Disney Channel
SpongyaBob Kockanadrág 15:00 Nickelodeon Szandi ráfázik / A hirdetőtábla
Agymenők 15:05 Comedy Central
A Casagrande család 15:05 Nicktoons
Ízig-vérig 15:10 Viasat 2
Britannia 15:15 Spiler TV w20
Cobra 11 15:15 RTL+ Szívroham
Jóbarátok 15:15 VIASAT6
A Casagrande család 15:25 Nicktoons Kicsomizós csapda / Az igazi művészet
SpongyaBob Kockanadrág 15:25 Nickelodeon Kajatöröttek / Csigaposta
A Goldberg család 15:30 Comedy Central Family
Agymenők 15:30 Comedy Central
Kamureg 15:40 MTV Hungary
Két pasi - meg egy kicsi 15:40 VIASAT6 Nem vagyok féltékeny
A Casagrande család 15:50 Nicktoons Elátkozva
Agymenők 15:55 Comedy Central
SpongyaBob Kockanadrág 15:55 Nickelodeon SpongyaBob Étterme
A Goldberg család 16:00 Comedy Central Family
Sue Thomas - FBI 16:00 Jocky TV Biztonság mindenek felett
Így működik a Világegyetem 16:02 Discovery Science Holdak
Ízig-vérig 16:10 Viasat 2
Két pasi - meg egy kicsi 16:10 VIASAT6 Az új apuka
Tűzben edzett 16:15 HISTORY A hatalmas maguro bocho kard
Agymenők 16:15 Comedy Central
SpongyaBob Kockanadrág 16:15 Nickelodeon Oda a sütő! / Éjburger
Cobra 11 16:20 RTL+ Rajtaütés
Kamureg 16:20 MTV Hungary
Életem értelmei 16:30 Comedy Central Family
Agymenők 16:35 Comedy Central
Jóbarátok 16:35 VIASAT6
SpongyaBob Kockanadrág 16:40 Nickelodeon Bubiváros / Csaj buli
SpongyaBob Kockanadrág 16:45 Nicktoons Gügyögő gáz / Nagy változás
Frankie Drake rejtélyek 17:00 TV4 Szellemek
Életem értelmei 17:00 Comedy Central Family
Barry 17:00 HBO 3
Tűzben edzett 17:00 OzoneTV Nemzetközi bajnokság
Glades - Tengerparti gyilkosságok 17:00 Jocky TV Úri sport
Agymenők 17:05 Comedy Central
Autókereskedők 17:05 Discovery Turbo Xtra 2004-es Mini Cooper S MC40
A Casagrande család 17:05 Nickelodeon Karate csapás / A város takója
Kamureg 17:10 MTV Hungary
Jóbarátok 17:10 VIASAT6
SpongyaBob Kockanadrág 17:15 Nicktoons Fényképezés / Patrick nem fizet / BlackJack
Robin Hood 17:20 Cinemax
Cobra 11 17:25 RTL+ A labor
Életem értelmei 17:30 Comedy Central Family
Family Guy 17:30 Comedy Central
A baba 17:30 HBO 3
Halálos iramban - Kémfutam 17:30 Minimax
A Lármás család 17:30 Nickelodeon Hol bolt, hol nem bolt - a Casagrande-házban
Jóbarátok 17:40 VIASAT6
Autókereskedők 17:50 Discovery Turbo Xtra Az 1970-es International Scout
A Lármás család 17:55 Nickelodeon Energiák - a Casagrande-házban / Helyezkedés - a Casagrande-házban
Zöld bolygó 18:00 BBC Earth
Frankie Drake rejtélyek 18:00 TV4 Anasztázia
Életem értelmei 18:00 Comedy Central Family
A nevem Earl 18:00 Comedy Central
Gentleman Jack 18:00 HBO 3
Tűzben edzett 18:00 OzoneTV A Tabar-Shishpar
Csak lazán, Scooby-Doo! 18:00 Boomerang Huncutság vagy jég
Hazudj, ha tudsz! 18:00 Jocky TV Beavatás
Jurassic World: Krétakori tábor 18:00 Minimax
Jóbarátok 18:05 VIASAT6
Veszélyes Henry 18:25 Nickelodeon Ismerkedés
Életem értelmei 18:30 Comedy Central Family
A nevem Earl 18:30 Comedy Central
Csak lazán, Scooby-Doo! 18:30 Boomerang A rémisztő rövidek éjszakája
Jóbarátok 18:35 VIASAT6
A Lármás család 18:40 Nicktoons Vámpír-patvar / A nyúzott Anyu
Vadócok 18:50 Cartoon Network Jessica nyomában
Veszélyes Henry 18:50 Nickelodeon Betűzni nehéz
Pepe 18:55 TV2
Houdini 18:55 M2
Miénk a város 18:55 HBO 3
Zöld bolygó 19:00 BBC Earth
Lángelmék 19:00 LifeTV
A nép szolgája 19:00 RTL Klub
A Harmadik Birodalom építményei 19:00 National Geographic Elektroboot
Murdoch nyomozó rejtélyei 19:00 TV4 Rawhide Ralph
A Harmadik Birodalom építményei 19:00 Nat Geo HD Elektroboot
Columbo 19:00 ATV Spirit
Family Guy 19:00 Comedy Central
A Lármás család 19:00 Nicktoons Az őrült tudós / Tévkapcsolat
Showder Klub 19:00 RTLII Kiss Ádám 3
Vadócok 19:00 Cartoon Network Vacsora az erdőben
Shark - Törvényszéki ragadozó 19:00 Jocky TV Anyai bűnök
Bébi úr újra munkában 19:00 Minimax A legfőbb probléma
Két pasi - meg egy kicsi 19:05 VIASAT6 Óriásmadarak, pókok és anya
Vadócok 19:20 Cartoon Network A bogarak városa
A nép szolgája 19:30 RTL Klub
Family Guy 19:30 Comedy Central
A Casagrande család 19:30 Nicktoons Apa-csata / Szörnytúra
Vadócok 19:30 Cartoon Network A rövidebb út
Két pasi - meg egy kicsi 19:35 VIASAT6 Mozi terem hatású börtön
Peppa malac 19:45 Nick Jr. Esti mese
A Thunderman család 19:45 Nickelodeon Phoebe Max ellen: a folytatás
Peppa malac 19:50 Nick Jr. Burgonya úr és a torna
Vadócok 19:50 Cartoon Network Kutatás a mélyben
Peppa malac 19:55 Nick Jr. A játéktartó
A Casagrande család 19:55 Nicktoons Bűntudatosan
Murdoch nyomozó rejtélyei 20:00 TV4 Csodás játszma
A besúgó 20:00 HBO
Az időutazó felesége 20:00 HBO 3
Autókereskedők 20:00 Discovery Turbo Xtra
Showder Klub 20:00 RTLII Kőhalmi Zoltán 4
Vadócok 20:00 Cartoon Network A tárgyalás
Shark - Törvényszéki ragadozó 20:00 Jocky TV Khan haragja
Két pasi - meg egy kicsi 20:00 VIASAT6 Vak randi a vén szatyorral
Vadócok 20:10 Cartoon Network A fosszílialáz
SpongyaBob Kockanadrág 20:15 Nicktoons Ananászláz / A veszélyes barlang
A Thunderman család 20:15 Nickelodeon Bogaras randi
Az élet dicsérete 20:15 Epic Drama HD Minden jó
Lángelmék 20:30 LifeTV
Két pasi - meg egy kicsi 20:30 VIASAT6 Olyan kanos vagyok, hogy már hallucinálok
SpongyaBob Kockanadrág 20:40 Nicktoons Triton harca
A Thunderman család 20:45 Nickelodeon A színfalak mögött
Zálogcsillagok 21:00 HISTORY Rick nagy dicsősége
Megszállottak viadala 21:00 HBO 3
Showder Klub 21:00 RTLII
Blöff 21:00 AXN
SpongyaBob Kockanadrág 21:10 Nicktoons Tintás-tévé / A tánclecke
A Lármás család 21:10 Nickelodeon A zenei pálya-j / Ki ehet a végén?
Jurassic World: Krétakori tábor 21:30 Minimax
A Lármás család 21:40 Nickelodeon Ezért még szelfizetsz! / Ki akar magántanuló lenni?
Fehér hó 21:45 HBO 3
DTK: Elviszlek magammal 22:00 Spektrum Home
A Lármás család 22:00 Nickelodeon Tuti trükk Bt
A mentalista 22:00 Sorozat+ Aranyszabály
SpongyaBob Kockanadrág 22:20 Nickelodeon Csigusz beszél / Ne etesd a bohócot!
Peppa malac 22:30 Nick Jr. Az óvoda
DTK: Elviszlek magammal 22:30 Spektrum Home
Az ifjú Sheldon 22:30 Comedy Central Family
Family Guy 22:30 Comedy Central
Milliárdok nyomában 22:30 HBO 3
Zöld bolygó 22:35 BBC Earth
Peppa malac 22:35 Nick Jr. Mamának dolgoznia kell
Peppa malac 22:40 Nick Jr. Ki lesz a cica?
Peppa malac 22:45 Nick Jr. Papának nincs meg a szemüvege
SpongyaBob Kockanadrág 22:45 Nickelodeon Két szem többet lát
Az ifjú Sheldon 22:55 Comedy Central Family
A kertész kertje 23:00 Spektrum Home
Family Guy 23:00 Comedy Central
Evermoor titkai 23:00 Disney Channel
SpongyaBob Kockanadrág 23:00 Nickelodeon Jó utat / Patrik, öregem!
A mentalista 23:00 Sorozat+ Fekete veszedelem
Az ifjú Sheldon 23:20 Comedy Central Family
SpongyaBob Kockanadrág 23:25 Nickelodeon Zsebbarátok / Nagyi kívánsága
Family Guy 23:30 Comedy Central
Evermoor titkai 23:30 Disney Channel
Trollvadászok 23:30 Minimax
Zöld bolygó 23:35 BBC Earth
Malory Towers 23:35 Kiwi TV A lökés
Az ifjú Sheldon 23:45 Comedy Central Family
Autókereskedők 23:45 Discovery Turbo Xtra
Dallas 23:45 Jocky TV A dolgok nem mennek túl jól Southforkban
SpongyaBob Kockanadrág 23:55 Nickelodeon A firka dimenzió / Bubi Benő költözik
2022.05.23 hétfő
Family Guy 00:00 Comedy Central
Az ifjú Sheldon 00:05 Comedy Central Family
Outlander - Az idegen 00:15 Viasat 2
South Park 00:25 Comedy Central
Autókereskedők 00:30 Discovery Turbo Xtra 2004-es Mini Cooper S MC40
Dallas 00:50 Jocky TV Az utolsó utáni csepp
South Park 00:55 Comedy Central
Az élet dicsérete 01:00 Epic Drama HD Minden jó
John Oliver-show az elmúlt hét híreiről 01:15 HBO 2
Autókereskedők 01:15 Discovery Turbo Xtra Az 1970-es International Scout
South Park 01:25 Comedy Central
Outlander - Az idegen 01:25 Viasat 2
NCIS: Los Angeles 01:30 AXN Esedékes
Bűbájos boszorkák 01:30 Story4 A halál küszöbén
Tűzben edzett 01:40 HISTORY A hatalmas maguro bocho kard
Binny és a szellem 01:45 Disney Channel
South Park 01:55 Comedy Central
Walker, a texasi kopó 01:55 Jocky TV Őrzővédők
SpongyaBob Kockanadrág 02:00 Nickelodeon Zombiburger / Tanárnő, vigyázz!
A mentalista 02:00 Sorozat+ Aranyszabály
Binny és a szellem 02:10 Disney Channel
South Park 02:15 Comedy Central
NCIS: Los Angeles 02:20 AXN A szerelem öl
Bűbájos boszorkák 02:20 Story4 Állati ösztönök
SpongyaBob Kockanadrág 02:20 Nickelodeon Kosztenger / Nyuszi ül a hínárban
A sötétség titkai 02:25 Viasat Film Kultúrsokk
Ausztrál mesterszakács 02:25 Viasat 2
Evermoor titkai 02:35 Disney Channel
Agatha Christie's Hjerson 02:40 Epic Drama HD Évszázad vége, 1. rész
Két pasi - meg egy kicsi 02:45 VIASAT6 Óriásmadarak, pókok és anya
SpongyaBob Kockanadrág 02:55 Comedy Central Family Jogosítvány / Íme a király
Evermoor titkai 02:55 Disney Channel
Walker, a texasi kopó 02:55 Jocky TV Bonnie és Clyde
Az időutazó felesége 03:00 HBO
Fear the Walking Dead 03:00 AMC
A mentalista 03:00 Sorozat+ Fekete veszedelem
Fehér hó 03:05 HBO 3
Zöld bolygó 03:10 BBC Earth
A rezidens 03:20 TV2 A balesetes
SpongyaBob Kockanadrág 03:25 Comedy Central Family Új albérlet / Lehetőségek
Agatha Christie's Hjerson 03:25 Epic Drama HD Évszázad vége, 2. rész
SpongyaBob Kockanadrág 03:45 Comedy Central Family Hullámvasút / Felújítás
Gyilkos számok 03:45 Jocky TV Szerkezeti korrupció
DTK: Elviszlek magammal 03:50 Spektrum Home
Elfeledve 03:50 VIASAT3
A Tanár 03:55 Cool TV
Superstore - Az agyament műszak 03:55 Prime Apró bűnök
Nyomtalanul 04:00 Sorozat+ Rossz emlékek
A rezidens 04:05 TV2 Anyák és gyermekek
SpongyaBob Kockanadrág 04:05 Comedy Central Family Herkentyűburger szerelem / Az új Tunyacsáp
Zöld bolygó 04:10 BBC Earth
Miss Fisher rejtélyes esetei 04:10 Epic Drama HD Halál és hisztéria
Gyilkos számok 04:25 Jocky TV Első számú gyanúsított
Superstore - Az agyament műszak 04:30 Prime A fizetés
SpongyaBob Kockanadrág 04:35 Comedy Central Family Pénz beszél / Spongyabob és a herkentyűsütő küzdelme / A táncverseny
Elfeledve 04:35 VIASAT3
Hetedik mennyország 04:35 Story4 Életmentő bowling
Autókereskedők 05:00 Discovery Channel 1968-as Chevy Corvette
SpongyaBob Kockanadrág 05:00 Comedy Central Family Pénz beszél / Spongyabob és a herkentyűsütő küzdelme / A táncverseny
Superstore - Az agyament műszak 05:00 Prime Húsvét
Miss Fisher rejtélyes esetei 05:05 Epic Drama HD Halál a hotelben
Binny és a szellem 05:10 Disney Channel
Jóban Rosszban 05:10 Jocky TV
Ősi idegenek 05:15 HISTORY Űrutazók
Elfeledve 05:15 VIASAT3
Autókereskedők 05:20 Discovery Turbo Xtra 1972-es Lancia Fulvia
Hetedik mennyország 05:20 Story4 Szívügyek
SpongyaBob Kockanadrág 05:25 Comedy Central Family A vízálló bolharaj / Az én fánkom, a te fánkod / A makacs maradék
Binny és a szellem 05:30 Disney Channel
NCIS: Los Angeles 05:30 Prime Kötelesség teljesítés közben
Maigret 05:35 Sorozat+ Maigret fél
Tűzben edzett 06:00 HISTORY Polgárháborús harc
Victor és Valentino 06:00 HBO 2 Charlene rajongói
Életem értelmei 06:00 Comedy Central Family
SpongyaBob Kockanadrág 06:00 Comedy Central A vízálló bolharaj / Az én fánkom, a te fánkod / A makacs maradék
A szállító 06:00 HBO 3
Pokoli macskák 06:00 Animal Planet Buddha gyötri Hectort
Balfékek 06:00 VIASAT6
Jóbarátok 06:05 VIASAT3 Joey elveszti a biztosítását
Autókereskedők 06:05 Discovery Turbo Xtra 1972-es Datsun 510
Victor és Valentino 06:10 HBO 2 A lovas lányok
Victor és Valentino 06:20 HBO 2 Teo bácsi
NCIS: Los Angeles 06:25 Prime Sötét fellegek
Balfékek 06:25 VIASAT6
Baywatch 06:30 Cool TV Karantén
Életem értelmei 06:30 Comedy Central Family
SpongyaBob Kockanadrág 06:30 Comedy Central Gügyögő gáz / Nagy változás
Jóbarátok 06:30 VIASAT3 Joey Porschéja
Bébi úr újra munkában 06:30 Minimax A legfőbb probléma
Született feleségek 06:35 TV4 Segítő kezek
Levél a királynak 06:45 Filmbox Extra HD
SpongyaBob Kockanadrág 06:50 Nicktoons Most boldog vagy? / A medúzák bolygója
Thomas, a gőzmozdony 06:55 JimJam A Sodor-i rém
Tűzben edzett 06:55 HISTORY Kaszinós kihívás
Balfékek 06:55 VIASAT6
Légikatasztrófák 07:00 National Geographic Rövid út a halálba
Légikatasztrófák 07:00 Nat Geo HD Rövid út a halálba
Autókereskedők 07:00 Discovery Channel Tündöklő Datsun
A Goldberg család 07:00 Comedy Central Family
SpongyaBob Kockanadrág 07:00 Comedy Central Új élet / Csigaveszettség
Jóbarátok 07:00 VIASAT3 Az utolsó este
Sherlock és Watson 07:00 AXN
Thomas, a gőzmozdony 07:06 JimJam
SpongyaBob Kockanadrág 07:20 Nicktoons Ingyenes kóstoló / Otthon, édes romhalmaz
Balfékek 07:20 VIASAT6
Született feleségek 07:30 TV4 Királylányok és hercegek
A Goldberg család 07:30 Comedy Central Family
Jóbarátok 07:30 VIASAT3 Phoebe fut
Vészhelyzet 07:30 RTLII Nászút törölve
Amerikai mesterszakács 07:40 Viasat 2
Zálogcsillagok 07:50 HISTORY Gotsta zálogba
Sherlock és Watson 07:50 AXN
Dallas 07:50 Jocky TV A bosszú
Balfékek 07:50 VIASAT6
SpongyaBob Kockanadrág 07:55 Nickelodeon Lázadás a Rákollóban / Fogas kérdés
Baywatch 08:00 RTL+ Zsákutca
Elválótársak 08:00 Comedy Central Family
A Lármás család 08:00 Nicktoons A munkáért meg kell dolgozni / Kutyavilág
Agymenők 08:00 VIASAT3
Remények földje 08:15 Izaura TV
Balfékek 08:15 VIASAT6
Topmodell leszek! 08:20 FEM3
Agymenők 08:25 VIASAT3
SpongyaBob Kockanadrág 08:25 Nickelodeon Repcsiagy / Erőnadrág
A Grace klinika 08:30 TV4 Csapatépítés
Elválótársak 08:30 Comedy Central Family
A Lármás család 08:30 Nicktoons Siralmas hiba / Főnökök gyöngye
Vészhelyzet 08:30 RTLII Háború
Frankie Drake rejtélyek 08:30 Epic Drama HD Kincsvadászat
Rex Kanadában 08:40 DUNA Véres gyémántok
Balfékek 08:40 VIASAT6
A rejtély 08:50 AXN
Jéglovagok 08:55 Spiler TV Dalton új királya
A Casagrande család 08:55 Nicktoons Elátkozva
Agymenők 08:55 VIASAT3
SpongyaBob Kockanadrág 08:55 Nickelodeon Otthon, rémes otthon / Dr. Spongya
A dadus 09:00 RTL+
Családom, darabokban 09:00 Comedy Central Family
Hősök 09:00 Filmbox Family
Balfékek 09:10 VIASAT6
Don Matteo 09:15 Prime Az öt homár
Miss Fisher rejtélyes esetei 09:15 Epic Drama HD Játszma, adogatás és gyilkosság
Cobra 11 09:20 Paramount Channel Bármi áron
A bosszú csapdájában 09:20 Izaura TV
Dawson és a haverok 09:20 VIASAT3
SpongyaBob Kockanadrág 09:20 Nickelodeon A titkos összetevő
Családom, darabokban 09:25 Comedy Central Family
A Casagrande család 09:25 Nicktoons Macskaláz / M, mint mustár
Magnum 09:30 Cool TV A nagy visszavágás
A Grace klinika 09:30 TV4 A szív csodái
Jószomszédok 09:30 Comedy Central
A dadus 09:35 RTL+
Balfékek 09:40 VIASAT6
A Lármás család 09:40 Nickelodeon Csak sportszerűen / A hosszú élet titka
Doktor Murphy 09:45 AXN Téves diagnózis
Jéglovagok 09:50 Spiler TV
SpongyaBob Kockanadrág 09:50 Nicktoons Mi történhetett Spongybobbal ?
Jóbarátok 09:55 Comedy Central Family Rachel randija
Autókereskedők 10:00 Discovery Channel 1980 Chevy LUV
Jószomszédok 10:00 Comedy Central
Jóbarátok 10:05 VIASAT6
A Lármás család 10:05 Nickelodeon Iker csel / Flip a fedélzeten
A dadus 10:10 RTL+
Oxfordi gyilkosságok 10:10 Epic Drama HD Áldozat
Cobra 11 10:20 Paramount Channel Ki szelet vet, vihart arat
SpongyaBob Kockanadrág 10:20 Nicktoons Vállalati piknik / Konzervet bonts!
Szívek szállodája 10:20 VIASAT3
Peppa malac 10:25 Nick Jr. Pirate Treasure
Jóbarátok 10:25 Comedy Central Family A Halloween-party
Agymenők 10:25 Comedy Central
Cobra 11 10:30 Cool TV Lopott szeretet
Peppa malac 10:30 Nick Jr. Grampy Rabbit in Space
Aranyhaj gubancos kalandja 10:30 Disney Channel Vigor, a vizionárius
Peppa malac 10:35 Nick Jr. Bújócska
Jóbarátok 10:35 VIASAT6
A Lármás család 10:35 Nickelodeon A csobbanás ára
Az újonc 10:40 AXN
Peppa malac 10:45 Nick Jr. Az óvoda
A dadus 10:45 RTL+
A Casagrande család 10:45 Nickelodeon Kaja kalamajka / A horror-szkóp
Peppa malac 10:50 Nick Jr. Mamának dolgoznia kell
SpongyaBob Kockanadrág 10:50 Comedy Central Family Fényképezés / Patrick nem fizet / BlackJack
Agymenők 10:50 Comedy Central
Peppa malac 10:55 Nick Jr. Ki lesz a cica?
Manifest 10:55 HBO 2
Peppa malac 11:00 Nick Jr. A Nagyiék padlása
Csak lazán, Scooby-Doo! 11:00 Boomerang Huncutság vagy jég
Aranyhaj gubancos kalandja 11:00 Disney Channel Az orom őrzője
A kertész kertje 11:05 Spektrum Home
Jóbarátok 11:05 VIASAT6
Charlie angyalai 11:10 Jocky TV Angyalok az utcán
Szívek szállodája 11:15 VIASAT3
A Casagrande család 11:15 Nickelodeon A kalóz vacsora / Aki kapja, marja
Cobra 11 11:20 Paramount Channel Holtomiglan, holtodiglan - 1. rész
SpongyaBob Kockanadrág 11:20 Comedy Central Family Monokli / Hopszi kontra Spongyabob
Agymenők 11:20 Comedy Central
Medvetesók 11:20 Cartoon Network Tűz!
Medvetesók 11:30 Cartoon Network Kiskígyók
Manifest 11:35 HBO 2
Jóbarátok 11:35 VIASAT6
Agymenők 11:40 Comedy Central
John Oliver-show az elmúlt hét híreiről 11:45 HBO 3
A hegyi doktor újra rendel 11:45 Prime Tíz év, maga az örökkévalóság - 2. rész
Medvetesók 11:45 Cartoon Network Ramen
SpongyaBob Kockanadrág 11:50 Comedy Central Family Nyári tábor / Mókusmentés
Will 11:55 M2 A nagyi ajándéka
Medvetesók 11:55 Cartoon Network Norm vadőr
Thomas, a gőzmozdony 12:00 JimJam Philip, a megmentő
Légikatasztrófák 12:00 National Geographic (Lég)csavar a történetben
Légikatasztrófák 12:00 Nat Geo HD (Lég)csavar a történetben
Jóbarátok 12:05 VIASAT6
Agymenők 12:06 Comedy Central
Szívek szállodája 12:10 VIASAT3
A Thunderman család 12:10 Nickelodeon Elnökjelölt Viharember
Thomas, a gőzmozdony 12:11 JimJam
Milliárdok nyomában 12:20 HBO 3
Walker, a texasi kopó 12:30 TV2 A látomás
Jóbarátok 12:30 VIASAT6
A Thunderman család 12:35 Nickelodeon Szuper bébicsőszök
Autókereskedők 12:40 Discovery Turbo Xtra 2004-es Mini Cooper S MC40
Columbo 12:50 Sorozat+ Gyikosság, füst és árnyék
A hegyi doktor újra rendel 12:50 Prime Idegen szív - 1. rész
Légikatasztrófák 13:00 National Geographic Vigyázz, erdő!
Légikatasztrófák 13:00 Nat Geo HD Vigyázz, erdő!
Veszélyes Henry 13:00 Nickelodeon Költözünk, vagy nem költözünk
Két pasi - meg egy kicsi 13:00 VIASAT6 Nem vagy meleg
Vadócok 13:10 Cartoon Network A titkos könyvklub
Columbo 13:15 Jocky TV Szemfényvesztő
Vadócok 13:20 Cartoon Network A földönkívüli
Autókereskedők 13:25 Discovery Turbo Xtra Az 1970-es International Scout
Veszélyes Henry 13:25 Nickelodeon Totyogó inváziója
Walker, a texasi kopó 13:30 TV2 A géprablás
Két pasi - meg egy kicsi 13:30 VIASAT6 Charlie eszméletlen chilije
Egy kapcsolat szabályai 13:35 Comedy Central
Remények földje 13:40 Izaura TV
Családom, darabokban 13:40 Comedy Central Family
Doktor Balaton 13:40 Super TV2
Vadócok 13:40 Cartoon Network A küldetés
Baywatch 13:45 Cool TV Álruhás veszedelem
Sherlock és Watson 13:45 TV4 Lady Frances balladája
Vadócok 13:50 Cartoon Network Jessica nyomában
Frankie Drake rejtélyek 13:50 Epic Drama HD Napos lelkiállapot
Kamureg 13:55 MTV Hungary
Glades - Tengerparti gyilkosságok 13:55 Prime Úri sport
Veszélyes Henry 13:55 Nickelodeon Gyémántok Heathernek
Zálogcsillagok 14:00 HISTORY Bohém zálograpszódia
Légikatasztrófák 14:00 National Geographic Vaksötétben
Légikatasztrófák 14:00 Nat Geo HD Vaksötétben
Két pasi - meg egy kicsi 14:00 VIASAT6 Nem vagyok féltékeny
Egy kapcsolat szabályai 14:05 Comedy Central
Családom, darabokban 14:10 Comedy Central Family
A Lármás család 14:25 Nicktoons A bébicsősz / Véreim a kémeim
A rejtély 14:25 AXN
Két pasi - meg egy kicsi 14:25 VIASAT6 Az új apuka
Kamureg 14:35 MTV Hungary
Csernobil 14:35 HBO 2
Agymenők 14:35 Comedy Central
Frankie Drake rejtélyek 14:35 Epic Drama HD Kincsvadászat
Elválótársak 14:40 Comedy Central Family
Cobra 11 14:45 Cool TV Végzetes ügy
A Casagrande család 14:50 Nickelodeon Robotok lázadása / A dinamikus piff-puff duó
Két pasi - meg egy kicsi 14:55 VIASAT6 Óriásmadarak, pókok és anya
Columbo 14:55 Sorozat+ A nős detektív és a szex
Zálogcsillagok 14:55 HISTORY Királyi pénz
A Lármás család 14:55 Nicktoons Igazi Lármás muzsika
Showder Klub 14:55 RTLII
Rex Kanadában 15:00 LifeTV Az erdő mélyén
Agymenők 15:00 Comedy Central
Zálogcsillagok 15:00 OzoneTV
Elválótársak 15:10 Comedy Central Family
A Casagrande család 15:15 Nickelodeon Az igazi művészet
Két pasi - meg egy kicsi 15:20 VIASAT6 Mozi terem hatású börtön
Peppa malac 15:20 Nick Jr. A hajókirándulás
Kamureg 15:20 MTV Hungary
Miss Fisher rejtélyes esetei 15:20 Epic Drama HD Halál a hotelben
Peppa malac 15:25 Nick Jr. Jótékonysági vásár
A Lármás család 15:25 Nicktoons Frász vagy fricska / Taliból galiba
Doktor Murphy 15:25 AXN Összeomlás
Peppa malac 15:30 Nick Jr. Úszás
Agymenők 15:30 Comedy Central
Zálogcsillagok 15:30 OzoneTV
Peppa malac 15:35 Nick Jr. Ködös nap
Peppa malac 15:45 Nick Jr. Peppa cirkusza
Két pasi - meg egy kicsi 15:50 VIASAT6 Vak randi a vén szatyorral
Cobra 11 15:50 Cool TV Filmszakadás
Peppa malac 15:50 Nick Jr.
A Casagrande család 15:50 Nicktoons Nem vagyok kócsagos / Büfé belépő
SpongyaBob Kockanadrág 15:55 Nickelodeon A jóhírű herkentyű / Ki húzza a rövidebbet?
Columbo 15:55 LifeTV Columbo a panoptikumban
Agymenők 15:55 Comedy Central
Szívek szállodája 15:55 Viasat 2 Éjszaka a Cukkiniföldön
Jéglovagok 16:00 Spiler TV
Éjjel-nappal Budapest 16:00 RTLII
Sue Thomas - FBI 16:00 Jocky TV Sue csapdát állít
A mentalista 16:05 VIASAT3 Bíbor szerelem
Zálogcsillagok 16:15 HISTORY Ricket elfújta a szél
Agymenők 16:15 Comedy Central
Az újonc 16:15 AXN
Két pasi - meg egy kicsi 16:20 VIASAT6 Olyan kanos vagyok, hogy már hallucinálok
SpongyaBob Kockanadrág 16:20 Nicktoons Monokli / Hopszi kontra Spongyabob
Miss Fisher rejtélyes esetei 16:20 Epic Drama HD Játszma, adogatás és gyilkosság
SpongyaBob Kockanadrág 16:25 Nickelodeon Hahó, Bikinifenék!
Remények földje 16:45 TV2
Jóbarátok 16:50 VIASAT6 The One with Ross's Wedding Pt 1
SpongyaBob Kockanadrág 16:50 Nicktoons Nyári tábor / Mókusmentés
Született feleségek 16:50 Story4 A szerelem a levegőben van
Szívek szállodája 16:50 Viasat 2 Szűk nadrágok és óriás pulykacombok
Cobra 11 16:55 Cool TV A bébiszitter
A hegyi doktor újra rendel 16:55 Prime Idegen Szív - 2
Jéglovagok 17:00 Spiler TV
Tűzben edzett 17:00 OzoneTV A Tabar-Shishpar
Walker, a texasi kopó 17:00 Jocky TV Eladott meccs
Autókereskedők 17:05 Discovery Turbo Xtra A színfalak mögött
A mentalista 17:05 VIASAT3 Skarlátvörös
Az ifjú Sheldon 17:10 Comedy Central Family
SpongyaBob Kockanadrág 17:10 Nicktoons Nyári munka
Oxfordi gyilkosságok 17:15 Epic Drama HD Áldozat
Jóbarátok 17:20 VIASAT6 The One with Ross's Wedding Pt 2
A Lármás család 17:30 Nickelodeon Iker csel / Flip a fedélzeten
Family Guy 17:30 Comedy Central
Halálos iramban - Kémfutam 17:30 Minimax
Az ifjú Sheldon 17:40 Comedy Central Family A dolomit az alma és a rejtélyes nő
Jóbarátok 17:50 VIASAT6
Cobra 11 17:50 RTL+ Víruscsapda
Autókereskedők 17:50 Discovery Turbo Xtra
200 első randi 17:50 Viasat 2 Apró kis bosszú
A Lármás család 17:55 Nickelodeon Tapodtat se nélkülem! / Sütnivaló nélkül nem megy
Kamureg 17:55 MTV Hungary
A Lármás család 17:55 Nicktoons Végzős rítusok / Csillagom, csillagom
Sherlock és Watson 17:55 Galaxy4 Öntudatlanság
A kívülálló 17:55 AMC
Született feleségek 17:55 Story4 Lehetetlen
A bosszú csapdájában 18:00 Izaura TV
Jóbarátok 18:00 Comedy Central Family A folt
Family Guy 18:00 Comedy Central
Csak lazán, Scooby-Doo! 18:00 Boomerang Szörny a szeméttelepen
A mentalista 18:00 VIASAT3 Vérvörös
A hegyi doktor újra rendel 18:00 Prime Családi láz - 1. rész
Walker, a texasi kopó 18:00 Jocky TV Sátán az éjszakában
Thomas, a gőzmozdony 18:05 JimJam
Jóbarátok 18:15 VIASAT6
Thomas, a gőzmozdony 18:16 JimJam
Megszállottak viadala 18:25 HBO
A Lármás család 18:25 Nicktoons Zűr a csűrben / A plázacica
Vikingek 18:30 BBC Earth
Jóbarátok 18:30 Comedy Central Family A sztriptíztáncosnő
Jószomszédok 18:30 Comedy Central
Kamureg 18:40 MTV Hungary
Jóbarátok 18:45 VIASAT6
A Casagrande család 18:50 Nicktoons Az arany átok
Vadócok 18:50 Cartoon Network Egyedül
Profilozók 18:50 Viasat 2
Cobra 11 18:55 RTL+ Kábító kerekek
Lángelmék 19:00 LifeTV
Oxfordi gyilkosságok 19:00 TV4 Játék
Autókereskedők 19:00 Discovery Channel
Életem értelmei 19:00 Comedy Central Family
Zálogcsillagok 19:00 OzoneTV Ezüstfonalak
Jószomszédok 19:00 Comedy Central
Glades - Tengerparti gyilkosságok 19:00 Prime Családi ügyek
Vadócok 19:00 Cartoon Network Emlékek Bobbyról
Angela nővér nyomoz 19:00 Story4 Eljövendő igazság
Bébi úr újra munkában 19:00 Minimax
Hazudj, ha tudsz! 19:00 Jocky TV Végállomás
Tűzben edzett 19:05 HISTORY Memóriajáték
Két pasi - meg egy kicsi 19:10 VIASAT6 Bikán a csöcs
A besúgó 19:10 HBO
A Casagrande család 19:15 Nicktoons Barátok egy bandában / Rekorddöntés
Showder Klub 19:15 RTLII
Veszélyes Henry 19:20 Nickelodeon A két Piper meséje
Kamureg 19:20 MTV Hungary
Vadócok 19:20 Cartoon Network Az új fiú
Agymenők 19:25 Comedy Central
Életem értelmei 19:30 Comedy Central Family
Zálogcsillagok 19:30 OzoneTV Kapd el és ne ereszd!
Vadócok 19:30 Cartoon Network Az időmérő titka
Váratlan utazás 19:30 Kiwi TV Új szemlélet
Két pasi - meg egy kicsi 19:40 VIASAT6 Segíts megkeresni a lábkörmöm!
Peppa malac 19:45 Nick Jr. Gazella néni búcsúpartija
Veszélyes Henry 19:50 Nickelodeon Mami Kapitány
Rex Kanadában 19:50 DUNA Vak igazság
Peppa malac 19:50 Nick Jr. A számok
Agymenők 19:50 Comedy Central
Vadócok 19:50 Cartoon Network A csillagvirág csapat visszatér
Peppa malac 19:55 Nick Jr. Papa, a kapitány
Magnum 20:00 Cool TV Hosszú az út hazáig
Baywatch 20:00 RTL+ Visszaszámlálás
Az időutazó felesége 20:00 HBO
Kikiwaka tábor 20:00 Disney Channel
A rejtély 20:00 AXN A jövő temetője
Hawaii Five-0 20:00 Prime
Vadócok 20:00 Cartoon Network A Williams erőd
Columbo 20:00 Jocky TV Utolsó üdvözlet a kapitánynak
Tűzben edzett 20:05 HISTORY Az Ikakalaka kard
Kamureg 20:05 MTV Hungary
Két pasi - meg egy kicsi 20:10 VIASAT6 A bőrpofák a vendégszobában vannak
SpongyaBob Kockanadrág 20:10 Nicktoons Bálnaéhség / A ragacsos facsaró
A küldetés 20:10 Filmbox Harag
Agymenők 20:10 Comedy Central
Vadócok 20:10 Cartoon Network Kelsey a vének tagja
Angela nővér nyomoz 20:10 Story4 Omnia in bonum
A Thunderman család 20:15 Nickelodeon Újra suliban
Showder Klub 20:20 RTLII
Váratlan utazás 20:20 Kiwi TV \
Lángelmék 20:30 LifeTV
Kikiwaka tábor 20:30 Disney Channel
Két pasi - meg egy kicsi 20:35 VIASAT6 Most mennem kell cumizni
A küldetés 20:35 Filmbox Mások
SpongyaBob Kockanadrág 20:40 Nicktoons Kinek nem bundája, ne vegye magára / A belső ellenség
Agymenők 20:40 Comedy Central
A Thunderman család 20:40 Nickelodeon Mesteri bajkeverő
Britannia 21:00 Spiler TV w21 évzáró
Gyilkos elmék 21:00 Cool TV
Belgravia 21:00 M5
Harmadik műszak 21:00 RTL+
A falka 21:00 Film Cafe
Barry 21:00 HBO
Amerikai mesterszakács 21:00 LiChi TV
Az időutazó felesége 21:00 HBO 3
Tűzben edzett 21:00 OzoneTV A legnagyobb bajnokok
Így működik a Világegyetem 21:00 Discovery Science Aszteroida apokalipszis: Az új fenyegetés
Jessie 21:00 Disney Channel
A mentalista 21:00 AXN Bíbor köd
Dr. Csont 21:00 Prime Hamis barátok
Agatha Christie's Hjerson 21:00 Epic Drama HD Metamorfózis, 1. rész
Két pasi - meg egy kicsi 21:05 VIASAT6 Jó kemény
Agymenők 21:05 Comedy Central
A Lármás család 21:10 Nickelodeon Irány a nagyváros! / Dupla csavar
Doktor Balaton 21:10 TV2
SpongyaBob Kockanadrág 21:10 Nicktoons Zsírt a zsírral / Szivacsmodell
Két pasi - meg egy kicsi 21:30 VIASAT6 Kicsit olyan, mint a nekrofília
A baba 21:30 HBO
Az ifjú Sheldon 21:30 Comedy Central Family
Agymenők 21:30 Comedy Central
Éjjel-nappal Budapest 21:30 RTLII
Jessie 21:30 Disney Channel
Jurassic World: Krétakori tábor 21:30 Minimax
A Lármás család 21:35 Nickelodeon Csont nélkül / Szülői fürdő
Agatha Christie's Hjerson 21:45 Epic Drama HD Metamorfózis, 2. rész
Columbo 21:50 Jocky TV A becsületbeli ügy
Dr. Csont 21:55 Sorozat+ Éltető tűz
Az ifjú Sheldon 21:55 Comedy Central Family A dolomit az alma és a rejtélyes nő
A mentalista 21:55 AXN Tüzes bankó
A Lármás család 22:00 Nickelodeon
Két pasi - meg egy kicsi 22:00 VIASAT6 Lejjebb és beljebb
Gyilkos lelkek 22:00 Cool TV Eszement ügy
Zálogcsillagok 22:00 HISTORY Rick a halál gömbje ellen
Összezárva Hajdú Péterrel 22:00 LifeTV Dopeman
Harmadik műszak 22:00 RTL+
Barry 22:00 HBO 3
Family Guy 22:00 Comedy Central
Fear the Walking Dead 22:00 AMC
Dr. Csont 22:00 Prime Egy lövés a fejbe
Outlander - Az idegen 22:00 Viasat 2
A Casagrande család 22:15 Nickelodeon Lakás varázs / Osztatlan figyelem
A csodadoktor 22:15 TV2
Elválótársak 22:20 Comedy Central Family
Babilon Berlin 22:25 Epic Drama HD
Két pasi - meg egy kicsi 22:30 VIASAT6 Ugye nem újult ki a bangkok-i nyavalyád?
Peppa malac 22:30 Nick Jr. A kis kertészek
A baba 22:30 HBO 3
Family Guy 22:30 Comedy Central
Peppa malac 22:35 Nick Jr. A csuklás
Peppa malac 22:40 Nick Jr. A bicikli
SpongyaBob Kockanadrág 22:45 Nickelodeon A lábam!
Vikingek 22:45 BBC Earth
Peppa malac 22:45 Nick Jr. Titkok
Elválótársak 22:50 Comedy Central Family
Showder Klub 22:50 RTLII
Árnyvadászok: A végzet ereklyéi 22:50 AXN
Született detektívek 22:55 Sorozat+ 5:26
SpongyaBob Kockanadrág 23:00 Nickelodeon Nyakig a mustárban
Nyomtalanul 23:00 Cool TV Dopple-ganger
A kertész kertje 23:00 Spektrum Home
Family Guy 23:00 Comedy Central
Dr. Csont 23:00 Prime Nővérek és feleségek
FBI: Most Wanted 23:05 Galaxy4 Tévedés
Profilozók 23:05 Viasat 2
Az Oszmán Birodalom felemelkedése 23:10 Viasat History Ha minden lánc szakad
Híd és alagút 23:10 HBO 2
SpongyaBob Kockanadrág 23:15 Nickelodeon Mélyfelszíni merülés / Üvegtolvajok
Családom, darabokban 23:20 Comedy Central Family
Family Guy 23:30 Comedy Central
Trollvadászok 23:30 Minimax
A Grace klinika 23:35 Story4 Csapatépítés
SpongyaBob Kockanadrág 23:40 Nickelodeon A lábam! / Tinta limonádé
Dallas 23:40 Jocky TV A bosszú
Autókereskedők 23:45 Discovery Turbo Xtra
Családom, darabokban 23:50 Comedy Central Family
Violetta 23:50 Disney Channel
Döglött akták 23:55 Sorozat+ Az Ötödik Nap
Tűzben edzett 23:55 HISTORY Polgárháborús harc
South Park 23:55 Comedy Central
Vészhelyzet 23:55 RTLII Háború
2022.05.24 kedd
Nyomtalanul 00:00 Cool TV Elmúlás
Columbo 00:00 LifeTV Columbo a panoptikumban
FBI: Most Wanted 00:05 Galaxy4 Összetörve
Templomosok 00:05 Filmbox Plus
Cassandre 00:15 Filmbox Árral szemben
A Goldberg család 00:20 Comedy Central Family
South Park 00:25 Comedy Central
Autókereskedők 00:30 Discovery Turbo Xtra A színfalak mögött
A Grace klinika 00:30 Story4 A szív csodái
Két pasi - meg egy kicsi 00:40 VIASAT6 Bikán a csöcs
Walker, a texasi kopó 00:40 Jocky TV Sátán az éjszakában
Dr. Csont 00:45 TV2 Gyémánt a föld alatt
A Goldberg család 00:50 Comedy Central Family
Templomosok 00:50 Filmbox Plus
Az időutazó felesége 00:55 HBO 3
Sherlock és Watson 00:55 Galaxy4 Öntudatlanság
Döglött akták 00:55 Sorozat+ Súlyos titkok
Gyilkos elmék 01:00 Cool TV
Sherlock és Watson 01:00 TV4 Kincsvadászok
Jéglovagok 01:00 Spiler TV
Két pasi - meg egy kicsi 01:05 VIASAT6 Segíts megkeresni a lábkörmöm!
Autókereskedők 01:15 Discovery Turbo Xtra
Amerikai mesterszakács 01:25 LiChi TV
Két pasi - meg egy kicsi 01:35 VIASAT6 A bőrpofák a vendégszobában vannak
Binny és a szellem 01:45 Disney Channel
Dr. Csont 01:50 TV2 Régész a gubóban
SpongyaBob Kockanadrág 01:55 Nickelodeon Tunyacsáp felügyelő / Kincskereső Spongya
Barry 01:55 HBO 3
Dr. Blake 01:55 Galaxy4 Kétszer mérj
Family Guy 01:55 Comedy Central
Két pasi - meg egy kicsi 02:00 VIASAT6 Most mennem kell cumizni
Gyilkos lelkek 02:00 Cool TV Eszement ügy
Zálogcsillagok 02:00 OzoneTV Ezüstfonalak
A viszony 02:00 TV4
Dr. Csont 02:00 Sorozat+ Éltető tűz
Jéglovagok 02:00 Spiler TV
Binny és a szellem 02:10 Disney Channel
Öt 02:10 ATV
Outlander - Az idegen 02:15 Viasat 2
Family Guy 02:15 Comedy Central
Két pasi - meg egy kicsi 02:20 VIASAT6 Jó kemény
SpongyaBob Kockanadrág 02:20 Nickelodeon Puhán McÖlel / Lóvá tett Patrik
Zálogcsillagok 02:20 OzoneTV Kapd el és ne ereszd!
Oxfordi gyilkosságok 02:20 Epic Drama HD Áldozat
A baba 02:25 HBO 3
A mentalista 02:30 VIASAT3 Skarlátvörös
Evermoor titkai 02:35 Disney Channel
Walker, a texasi kopó 02:35 TV2 A látomás
Két pasi - meg egy kicsi 02:40 VIASAT6 Kicsit olyan, mint a nekrofília
Family Guy 02:40 Comedy Central
Hawaii Five-0 02:45 Prime
Légikatasztrófák 02:48 National Geographic Végzetes figyelmetlenség
Légikatasztrófák 02:48 Nat Geo HD Végzetes figyelmetlenség
Doktor Murphy 02:50 AXN Összeomlás
Evermoor titkai 02:55 Disney Channel
Dr. Blake 02:55 Galaxy4 Az első bál
Vikingek 02:55 BBC Earth
Nyomtalanul 03:00 Cool TV Dopple-ganger
Miénk a város 03:00 HBO
A viszony 03:00 TV4
Nyomtalanul 03:00 Sorozat+ Dopple-ganger
South Park 03:00 Comedy Central
Két pasi - meg egy kicsi 03:05 VIASAT6 Lejjebb és beljebb
A mentalista 03:15 VIASAT3 Vérvörös
Életre ítélve 03:15 Viasat Film
Harmadik műszak 03:25 RTL+
South Park 03:25 Comedy Central
A kertész kertje 03:25 Spektrum Home
Dr. Csont 03:30 Prime Hamis barátok
Tűzben edzett 03:45 HISTORY Az Ikakalaka kard
Frankie Drake rejtélyek 03:50 Epic Drama HD Kincsvadászat
Szívek szállodája 03:55 VIASAT3
Nyomtalanul 04:00 Cool TV Elmúlás
Gentleman Jack 04:00 HBO
Nyomtalanul 04:00 Sorozat+ Elmúlás
Autókereskedők 04:00 Discovery Channel 1991-es Toyota MR2 Turbo
Gyilkos számok 04:10 Jocky TV Szabotázs
SpongyaBob Kockanadrág 04:20 Nicktoons Óriás Tunyacsáp / Orrantott orr
Az Oszmán Birodalom felemelkedése 04:25 Viasat History Ha minden lánc szakad
SpongyaBob Kockanadrág 04:30 Comedy Central Family Fényképezés / Patrick nem fizet / BlackJack
Garfield és barátai 04:35 Kiwi TV Macska az űrben / Kakaspárbaj / Három kívánság
Szívek szállodája 04:35 VIASAT3
Miss Fisher rejtélyes esetei 04:35 Epic Drama HD Játszma, adogatás és gyilkosság
SpongyaBob Kockanadrág 04:45 Nicktoons Mélytengeri sutyerákok
Váratlan utazás 04:50 Jocky TV De ha rossz volt, olyan rossz nincs 2. rész
Hetedik mennyország 04:50 Story4 Eric-re való tekintettel
SpongyaBob Kockanadrág 04:55 Comedy Central Family Monokli / Hopszi kontra Spongyabob
Alaska nyomában 05:00 HBO
Superstore - Az agyament műszak 05:00 Prime Quinceanera
Autókereskedők 05:00 Discovery Channel Citroen 2CV
Evermoor titkai 05:10 Disney Channel
Dawson és a haverok 05:15 VIASAT3
Egy kapcsolat szabályai 05:15 Comedy Central
Zálogcsillagok 05:15 HISTORY Ricket elfújta a szél
SpongyaBob Kockanadrág 05:20 Comedy Central Family Nyári tábor / Mókusmentés
Autókereskedők 05:20 Discovery Turbo Xtra 2004-es Mini Cooper S MC40
Evermoor titkai 05:30 Disney Channel
NCIS: Los Angeles 05:30 Prime Sötét fellegek
Hetedik mennyország 05:35 Story4 Gabrielle
Maigret 05:35 Sorozat+ A Saint Fiacre ügy
Egy kapcsolat szabályai 05:35 Comedy Central
Balfékek 06:00 VIASAT6
Életem értelmei 06:00 Comedy Central Family
Pokoli macskák 06:00 Animal Planet Gonosz Kashmir
SpongyaBob Kockanadrág 06:00 Comedy Central Fényképezés / Patrick nem fizet / BlackJack
Tűzben edzett 06:00 HISTORY Halálos duó
Jóbarátok 06:05 VIASAT3 Phoebe fut
Autókereskedők 06:05 Discovery Turbo Xtra Az 1970-es International Scout
Balfékek 06:25 VIASAT6
NCIS: Los Angeles 06:25 Prime Fától az erdőt
Bébi úr újra munkában 06:30 Minimax
Baywatch 06:30 Cool TV Álruhás veszedelem
Életem értelmei 06:30 Comedy Central Family
Jóbarátok 06:30 VIASAT3 Ross foga
SpongyaBob Kockanadrág 06:30 Comedy Central Monokli / Hopszi kontra Spongyabob
Született feleségek 06:35 TV4 Királylányok és hercegek
SpongyaBob Kockanadrág 06:50 Nicktoons Karen 2.0 / Álmatlanság
Balfékek 06:55 VIASAT6
Thomas, a gőzmozdony 06:55 JimJam
Tűzben edzett 06:55 HISTORY Tűz és víz
Sherlock és Watson 06:55 AXN
A Goldberg család 07:00 Comedy Central Family
Jóbarátok 07:00 VIASAT3 Rachel húga
SpongyaBob Kockanadrág 07:00 Comedy Central Nyári tábor / Mókusmentés
Légikatasztrófák 07:00 National Geographic Tragédia Kelet-Ukrajna felett
Légikatasztrófák 07:00 Nat Geo HD Tragédia Kelet-Ukrajna felett
Autókereskedők 07:00 Discovery Channel
Thomas, a gőzmozdony 07:06 JimJam Philip, a megmentő
SpongyaBob Kockanadrág 07:20 Nicktoons …mert úgy maradsz / Nyugodjék békében a Kesztyű Világ!
Balfékek 07:25 VIASAT6
A Goldberg család 07:30 Comedy Central Family
Jóbarátok 07:30 VIASAT3 A kötelező gyakorlat
Született feleségek 07:30 TV4 Varázsének
Vészhelyzet 07:30 RTLII Háború
Dallas 07:50 Jocky TV Tízszázalékos megoldás
Balfékek 07:50 VIASAT6
Zálogcsillagok 07:50 HISTORY Zoknit le!
Sherlock és Watson 07:50 AXN
SpongyaBob Kockanadrág 07:55 Nickelodeon Utánzási láz / Féregrágta Bob
Baywatch 08:00 RTL+ Visszaszámlálás
Elválótársak 08:00 Comedy Central Family
Agymenők 08:00 VIASAT3
A Lármás család 08:00 Nicktoons Tapodtat se nélkülem! / Sütnivaló nélkül nem megy
Balfékek 08:15 VIASAT6
Remények földje 08:15 Izaura TV
Topmodell leszek! 08:20 FEM3
SpongyaBob Kockanadrág 08:25 Nickelodeon Bábu vagy / Rozsdás partiszervíz
Agymenők 08:25 VIASAT3
A Lármás család 08:30 Nicktoons Végzős rítusok / Csillagom, csillagom
Elválótársak 08:30 Comedy Central Family
Frankie Drake rejtélyek 08:30 Epic Drama HD Herceg száműzetésben
A Grace klinika 08:30 TV4 Sötét éjszaka
Vészhelyzet 08:30 RTLII Remény és reménytelenség
Balfékek 08:40 VIASAT6
Rex Kanadában 08:40 DUNA Vak igazság
A rejtély 08:40 AXN A jövő temetője
A Casagrande család 08:55 Nicktoons Kicsomizós csapda / Az igazi művészet
SpongyaBob Kockanadrág 08:55 Nickelodeon Sponyabob étterme / Plankton lapátra kerül
Agymenők 08:55 VIASAT3
Jéglovagok 08:55 Spiler TV
A dadus 09:00 RTL+
Családom, darabokban 09:00 Comedy Central Family
Cobra 11 09:00 Paramount Channel Holtomiglan, holtodiglan - 2. rész
Balfékek 09:05 VIASAT6
Don Matteo 09:15 Prime A bosszú
Miss Fisher rejtélyes esetei 09:15 Epic Drama HD Míg a halál el nem választ
SpongyaBob Kockanadrág 09:20 Nickelodeon Hajóspajtás
A bosszú csapdájában 09:20 Izaura TV
Dawson és a haverok 09:20 VIASAT3
A Casagrande család 09:25 Nicktoons Elátkozva
Családom, darabokban 09:25 Comedy Central Family
Magnum 09:30 Cool TV Hosszú az út hazáig
A Grace klinika 09:30 TV4 Sodrásban
Jószomszédok 09:30 Comedy Central
Balfékek 09:35 VIASAT6
A dadus 09:35 RTL+
A Lármás család 09:40 Nickelodeon Tapodtat se nélkülem! / Sütnivaló nélkül nem megy
Doktor Murphy 09:40 AXN Összeomlás
SpongyaBob Kockanadrág 09:50 Nicktoons Tunyacsáp két arca / Stonehenge spongya módra
Jéglovagok 09:50 Spiler TV
Jóbarátok 09:55 Comedy Central Family A folt
Jószomszédok 10:00 Comedy Central
Autókereskedők 10:00 Discovery Channel 1988-as Ford Mustang GT
Jóbarátok 10:05 VIASAT6
A Lármás család 10:05 Nickelodeon Vékony jégen / Helyet helyért